تاوميل (كود مرغي مايع)


   

 كود مرغي مايع ميل تار با درصد بالاي ماده آلي و PH اسيدي جايگزين كود مرغي جامد با PH  قليايي شده است. اين كود با دارا بودن تركيباتي نظير ماده آلي، ازت ارگانيك، پتاسيم و نسبت C/N=18%يكي از بهترين كودهاي مرغي موجود در بازار بوده كه با حلاليت صد در صد در آب و درجه خلوص بالا، سبب بهبود رشد گياه و افزايش محصول مي شود. از ويژگيهاي بارز اين كود مي توان به موارد زير اشاره كرد: افزايش جذب عناصر غذايي پرمصرف از جمله نيتروژن و پتاسيم، افزايش فعاليت ميكروارگانيسم هاي مفيد خاك، عاري از آلودگي هاي زيست محيطي و هر گونه قارچ (كاملا استريل)، سازگار با محيط زيست.

 

دی سالتر

                                         

 

 

محصولی برتر از شرکت AS اسپانیا که برای اصلاح خاکهای شور و سدیمی بسیار مناسب است. نمک کلرید سدیم موجود در خاک سبب غیر قابل نفوذ شدن و فشردگی بیش از حد ساختار خاک شده و از رشد مطلوب ریشه گیاه جلوگیری می نماید. دی سالتر به دلیل داشتن درصد بالای ماده آلی و کلسیم آلی و آمینو اسید بالا باعث اصلاح خاک می شود. طی این فرآیند هر مولکول کلسیم جایگزین دو مولکول سدیم می شود و سدیم از محدوده ریشه ها دور می شود. در صورت محلولپاشی، به دلیل دارا بودن درصد بالای کلسیم آلی می تواند نیاز کلسیم گیاه را برطرف نماید.

 

هومی سویل

                                                

این محصول به دلیل وجود ماده آلی فراوان، سبب تجمع میکروارگانیسم های مفید در اطراف ریشه شده و مناسب مناطق با خاکهای شور و EC آب بالاست. در بسیاری از مناطق کشور علیرغم وجود همه ی فاکتورهای لازم برای برداشت محصول، وجـود ساختـار نـامناسب خاکــدانه ها و شوری خاک مانع برداشت مناسب از گیاهان زراعی و باغی می شوند. شرکت میل تار با ارائه هومی سویل محصولی با چندین کاربرد متفاوت را به بازار عرضه نموده است.

           

پاور گرین

                                                

پاور گرین به عنوان اصلاح کننده خاک و محرک رشد ریشه و کاهش دهنده شوری خاک یکی از محصولات برتر گروه میل تار محسوب می شود. درصد بالای ماده آلی و اسید هیومیک باعث می شود این کود بتواند به راحتی باعث توسعه ریشه شده و ضمن افزایش مقاومت گیاه به تنشهای محیطی باعث افزایش محصول گردد.

 

هیومیکس پودری

                                       

با توجه به نیاز اصلاح خاکهای زراعی در بسیاری از نقاط کشور، اسید هیومیک پودری را با کیفیتی بالا به کشاورزان و باغداران عرضه نماییم. افزایش ظرفیت تبادل کاتیونی، کلات کردن عناصر خاک و کمک به ریشه زایی از مهمترین خصوصیات اسید هیومیک است.

هیومیکس مایع

                                                                

خاک به عنوان بستر رشد گیاهان٬ نقشی غیرقابل انکار در رشد مناسب گیاه و تولید محصولی با کیفیت دارد. هیومیکس مایع با pH پایین خود باعث اصلاح و تنظیم pH خاک می شود و با دارا بودن فولویک اسید، باعث کلات شدن عناصری در خاک گردد که از دسترس گیاه خارج شده اند. این کود همچنین با اسید آمینه نوع L غنی شده تا بتواند علاوه بر اصلاح ساختار خاک به عنوان یک منبع انرژی برای گیاهان محسوب گردد. (مصرف این کود در مناطق شمالی کشور توصیه نمی شود)

پاور هیومیکس

                                                  

در بسیاری از خاکها عناصری مانند پتاسیم، کلسیم، منیزیم و... به اندازه کافی وجود دارد اما این عناصر برای گیاه قابل جذب نیستند. پاورهیومیکس شرکت میل تار با داشتن درصد بالای فولویک اسید، با کلات کردن عناصر موجود در خاک، آنها را در دسترس گیاه قرار می دهد. این کود با پایین آوردن pH خاک اثر مثبتی در خاکهای شور دارد و همچنین خاصیت محلول پاشی با دز بسیار پایین را داراست.