فسفیکا

                                                               

محصولی چند منظوره از سبد کالایی متنوع میل تار که می توان آن را به درستی “ کود- سم” نامید. فسفیکا را می توان در مراحل مختلف رشد گیاهی استفاده نمود. زیرا این کود رشد اندام های هوایی را بهبود داده و باعث افزایش کیفیت محصول نیز می شود. به علاوه اینکه باعث افزایش مقاومت طبیعی گیاه در برابر بیماریهایی مانند سفیدک داخلی، گموز، پوسیدگی های ریشه و طوقه و برخی بیماریهای باکتریایی می شود. این محصول منحصر بفرد از اولین روزهای جوانه زنی تا زمان برداشت محصول، می تواند برای گیاه کارآمد و موثر باشد.

 

سی پاور

                                                              

این محصول حاوی عصاره جلبک دریایی آسکوفیلوم نودوزوم می باشد که با ازت و پتاسیم غنی شده است. عصاره این جلبک دریایی در بیش از ٧۰ کشور دنیا خرید و فروش می شود. شرکت mayatek ترکیه با تکیه بر فناوری روز دنیا این محصول را به بازار ارائه کرده است. این محصول دارای ترکیبی بی نظیر از اسیدهای آمینه و ماده آلی می باشد که در گلخانه ها و باغات می تواند علاوه بر کمک به تولید محصول و بهبود کیفیت میوه٬ سبب مقاوم شدن گیاه در برابر استرس های محیطی شود. 

 

ویرواستاپ

                                                     

بروز و طغیان بیماریهای ویروسی در انواع کشت های زراعی و باغات میوه یکی دیگر از معضلات سالهای اخیر کشاورزی در ایران است. تاکنون بهترین راه برای مبارزه با بیماریهای ویروسی استفـاده دوره ای از چنـدین سـم متفـاوت بوده است. کارشناسان شرکت میل تار با استفاده از تکنیکهای روز دنیا ترکیبی پیچیده و موثر را بر پایه فرایندهای بیولوژیک روانه بازار نموده اند که هیچگونه تأثیر سوئی بر گیاه و محیط زیست ندارد. این محصول با داشتن درصد پروتئین بالا و دارا بودن ترکیب خاصی از پروتئین و ازت فعالیت ویروس ها را متوقف و باعث کنترل و حذف بیماریهای ویروسی در طیف وسیعی از محصولات می شود. یکی از بزرگترین مزایای این «کود-سم» قابلیت اختلاط با تمامی کودها و سموم دیگر است.

 

نمااستاپ

                                                          

یکی از معضلات سالهای اخیر کشور ما طغیان نماتد در بسیاری از کشتهای زراعی و باغی به دلیل بافت نامناسب خاک و مدیریت غلط آبیاری است. استفاده از سموم شیمیایی پرخطر برای محیط زیست و گیاهان٬ ما را بر آن داشت تا ” کود - سم” دیگری را برای مهار نماتد آماده ورود به بازار کنیم. نما استاپ با دارا بودن ترکیبات پیچیده اجازه رشد و نمو را از نماتدهای خاکی سلب نموده  و با کنترل آنها بستری مناسب برای رشد گیاهان فراهم می نماید. در مورد زمان و نحوه مصرف آن متخصّصین ما توصیه های لازم را به شما ارائه خواهند کرد.

 

دیواکتیو

                       

یک مکمل و سورفکتانت عالی که ضمن کمک به دفع آفات و بیماری ها به عنوان یک کود نیز می تواند به گیاه کمک کرده و باعث کاهش تنشهای ناشی از سمپاشی برای گیاهان شود. این مکمل بی نظیر بر پایه عنصر روی است که با مولیبدن همراه شده است. برای کنترل شته ها٬ کنه ها٬ سپرداران و تخـم حشرات و همچنین بیمـاری های قـارچی می توان از این مکمل استفاده کرد. یکی از بزرگترین محاسن دیواکتیو را می توان قابلیت اختلاط با تمامی سموم و کودهای دیگر دانست.